Завршна приредба

Screenshot 2020 06 28 22 56 20 748 com.google.android.youtube

Стигли смо до краја још једне школске године. Ова је свакако била дрругачија и необична. Сви заједно, и ученици и наставници, учитељи потрудили смо се да будемо што ефикаснији и успешнији у савлађивању наставе на даљину. Ове године, колико се стигло, одржан је мањи број такмичења, а наши ученици су остварили доста добре резултате и показали квалитет знања и учења који стичу у нашој школи. И сигурно би тих места било још да нас ванредне околности нису у томе спречиле. Свим ученицима честитамо на уложеном труду и успеху.
Посебно су се истакли наши осмаци. Ово је била посебна генерација која се истицала радом, трудом, знањем и ангажовањем, као и културом и лепим васпитањем. О томе сведоче њихови успеси. Да не остану без традиционалне завршне приредбе потрудила се група наставника. Желимо им срећан и успешан наставак школовања.

Кликните на слику или на линк испод текста да одгледате приредбу.

Линк за Youtube канал:  https://youtu.be/5bVQjvWKNR4

Мирјана Мирковић